Новини

Теплицький професійний агравний ліцей Вінницької області запрошує на навчання


Підсумки тижня професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарсього виробництва, слюсар з ремонту с/г машин та устаткування»


“675”>

Майстер-клас з виготовлення ущільнювальних прокладок


З 27 березня стартував тиждень з професії «Тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва, слюсар з ремонту с/г машин та устаткування»


Пробні кваліфікаційні роботи за професією “Кухар”

Пробні кваліфікаційні роботи, професія «Кухар» 19.12.2022 року під керівництвом майстра виробничого навчання Франчук А.М. у 9 групі третього курсу було проведено контрольний зріз професійних компетентностей здобувачів освіти за І семестр. Усі присутні мали приємну нагоду поринути у св‘яткову ейфорію різних страв, відслідкувати технологію приготування та почерпнути кулінарні секрети. Серед розмаїття страв здобувачі освіти презентували : солянку м’ясну збірну, курку фаршировану млинцями, сьомгу запечену в соєвому соусі, курячі котлети (Кордон блю), щуку фаршировану заливну, м‘ясо на кістці, м’ясний рулет з фаршу та багато інших страв, а також показали справжній креатив у використанні додаткових компонентів при оформленні та презентації страв