Профорієнтація

З метою забезпечення виконання державного замовлення,  проводиться в ліцеї профорієнтаційна робота, яка починається з вересня погодженням із підприємствами – замовниками кадрів плану набору на новий навчальний рік. Наступний етап – закріплення педагогічних працівників за школами міста та району, інших районів  і подальша системна робота з учнями та їх батьками. Корисно та цікаво проходять  Дні відкритих дверей за участі міськрайонного центру зайнятості, робота  зональних семінарів, які центр зайнятості проводить по школах прилеглих районів. Активно використовуються в профорієнтаційній роботі інформаційні технології. Ми демонструємо учням презентації пропонованих професій, уривки з відеофільму про ліцей, учнівські вироби, фотоальбоми тощо.

Активно співпрацюємо із засобами масової інформації, перевізниками.      Проводимо спільні виховні та спортивні заходи. Майбутні абітурієнти запрошуються до участі у майстер-класах із робітничих професій на міських заходах, під час проведення днів відкритих дверей. Педагогічний та учнівський колективи також проводять профорієнтаційну роботу в школах  сусідніх районів області. Завдяки ефективній профорієнтаційній роботі ліцей щорічно забезпечує виконання держзамовлення на робітничі професії.

Стан виховної роботи розглядається на засіданнях педагогічної ради, методичних комісій, нарадах при директорові. Видаються відповідні накази, розпорядження, розробляються заходи з організації навчально – виховної роботи, підводяться підсумки, проводяться нагородження, преміювання кращих учнів, надається матеріальна допомога.

Виховна робота в Теплицькому професійному аграрному ліцеї спрямована на створення умов для розвитку та самореалізації особистості кожного учасника навчально-виховного процесу.